Yurt İçi ve Yurtdışı Havalimanı Transferi

Erzurum Havalimanı ile Erzurum’daki tüm özel transfer ihtiyaçlarınızda hizmetinizdeyiz. Erzincan Ağrı Kars ve Trabzon illerinden sizi dilediğiniz saatte dilediğiniz noktadan alıp Erzurum Kayak merkezi ve Otellerinde ulaşmak istediğiniz adrese konforlu ve güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Hem de oldukça uygun fiyatlarla.Erzurum Şehrinin her noktasına hizmet vermekteyiz. İş seyahatleri, özel seyahatler ve turistik amaçlı gezilerinizede havalimanı karşılama hizmeti sunmaktayız.

Misafirlerimizin karşılanması ya da ulaşmak istediği noktaya transferini en yüksek konfor ve güvenlik anlayışı ile sunuyoruz. Kış aylarında Erzurum Havalimınından ister Vip araç isterseniz özel araçlarla Transferinizi gerçekleştiriyoruz. Önemli olan sizin talepleriniz, planımızı size göre yapıyoruz ve tüm transfer ihtiyaçlarınız için yüksek kalitede bir servis üretiyoruz.

Havaalanı transferinizi ayarlamak için havaalanına inmeyi beklemeyin. Bilgilerinizi girin, zengin filomuz da bulunan araçlarımız dan bir tanesi alan için de sizi beklesin . Her şeyi önceden ayarlamanın huzurunu yaşayın. Ekonomik fiyatlar garantili kampanyalarımızdan yararlanmak için bizi arayın. Konfor ve güven bir arada .

Yurtdışından gelecek olan iş misafirleriniz için artık havalimanına gitmenize gerek kalmadı. Erzurum Vip Minibüs Kiralama 7/24 sizin adınıza dilediğiniz programa göre konuklarınızı karşılıyor ve konaklama adreslerine ya da talep ettiğiniz bir başka adrese transferlerini gerçekleştiriyor.

Palandöken'de kayak keyfini doya doya yaşayın diye takviminize ve ekibinizin sayısına göre size özel bir transfer planı oluşturuyoruz. Her gün konakladığınız yerden sizi alıp Palandöken'e tam zamanında ulaştırıyoruz ve akşamda konaklama alanınıza bırakıyoruz.

Fiyatlarımız oldukça makul fiyatlar ve personelimiz her zaman güler yüzlü ve profesyonel. En çok önem verdiğimiz konu güven ve huzur içinde en yüksek konforla transferlerinizi gerçekleştirmek.

Teklif Formu

İsim Soyisim
Geliş Tarihi
Geliş Saati
Nereden
Nereye
Dönüş Tarihi
Dönüş Saati
Telefon
Kişi Sayısı
Not

Özeken Turizm; erzurum otel fiyatları, palandöken kış otelleri ve erzurum havaalanı transfer hizmetleri veren bir turizm işletmesidir.

Devamını Oku

Bülten
Copyright © 2019 OZEKEN TRAVEL | Ana Sayfa | Hakkımızda | Vizeler | İletişim
Designed by OZEKEN TRAVEL